У Стрию пройшла «Академія громадської участі з впровадження Статуту територіальної громади»

9 Серпня 7:23

Завершилось дводенне навчання для представників громади Стрийської ТГ та місцевої влади, яке організували експерти Ради Європи та БФ «Рідня». На «Академії громадської участі з впровадження Статуту територіальної громади» детально вивчали, як ефективно користуватися інструментами впливу громади під час прийняття рішень міською радою, які гарантує новий документ. Спільно напрацювали план заходів з впровадження Статуту Стрийської міської територіальної громади. Учасники академії відзначили ефективність такого навчання, адже під час спільних обговорень мали можливість не лише комунікувати один з одним, а й шукати ефективні шляхи вирішення тих питань, які роками не давали громаді рухатися в потрібному напрямку. Дякуємо команді Council of Europe: civil participation за відкриті можливості!

Нагадаємо, що новий Статут Стрийської територіальної громади був прийнятий у партнерстві та за підтримки Офісу Ради Європи в Україні в межах проєкту “Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні”. Зокрема, Статут передбачає впровадження пакету інструментів громадської участі, таких як громадські слухання, загальні збори, місцеві ініціативи, громадський бюджет, положення про громадський простір та участь мешканців в його плануванні.