У Підгірцях відбувся Всеукраїнський шаховий турнір “Кубок сестер Музичук”

25 Серпня 6:44

Унікальна і довгоочікувана подія для шахової Стрийщини. Анна та Марія Музичуки — стриянки, найвідоміші українські шахістки, чемпіонки України, Європи та світу. Учасниками першого кубку стали понад 150 юних шахістів від 5 до 16 років. На урочисте відкриття завітали представники міської та обласної влади.

З максимальним результатом чемпіоном турніру став 11-річний львів’янин Олексій Карвацький. Усі учасники отримали дипломи, а переможці — медалі, кубки та грошові винагороди. Їх вручили заступники міського голови Андрій Стасів та Христина Грех.

Голова Стрийської громади Олег Канівець подякував сім’ї Музичук — заслуженим тренерам України п. Наталі, п. Олегу та їхнім донькам, неймовірним Марії та Анні, за те, що прославляють наш край у шаховому спорті. Голова громади висловив сподівання, що цей турнір невдовзі стане міжнародним і шахи стануть ще однією візитівкою нашого міста.