У неділю, 29.08.2021р., на Алеї почесних поховань у Стрию, відбулась панахида за Героями, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

30 Серпня 6:03

Відправу на місцевому кладовищі очолив Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ, під супровід муніципального чоловічого хору “Каменяр” (керівник Степан Целюх). Помолитися та віддати шану загиблим воїнам прийшли сім’ї полеглих Героїв, ветерани війни, духовенство та представники міської та районної влади. Зі словами підтримки до рідних загиблих Героїв звернувся голова Стрийської громади Олег Канівець, який подякував матерям за синів України, які жертвуючи власним життям, пішли боронити країну від одвічного ворога. Вічна пам’ять!