У межах «Книжкової толоки» відбудеться зустріч на тему «Отець Андрій Бандера: історія, як долі людей»

24 Вересня 11:51

У межах «Книжкової толоки» 8 жовтня у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию відбудеться зустріч на тему «Отець Андрій Бандера: історія, як долі людей». Організатор ГО «Центр “Історичні діалоги”. Початок о 17.00.

Учасники:

– Отець Тарас Напора, дослідник постаті о. Андрія Бандери;

– Ірина Фаріон, доктор філологічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка»;

– Микола Посівнич, кандидат історичних наук, дослідник історії ОУН та УПА;

– Михайло Галущак, кандидат історичних наук, дослідник історії Галицької Армії, голова ГО «Центр “Історичні діалоги”.

Довідка:

Отець Андрій Бандера (1882 – 1941 рр.) – священник Української Греко-Католицької Церкви, делегат парламенту Західно-Української Народної Республіки, капелан Галицької Армії, член Наукового товариства імені Тараса Шевченка, громадсько-політичний діяч, батько Голови Проводу ОУН, розстріляний радянськими спецслужбами.