19 Серпня 14:12

Стрийська міська рада розпочинає опитування та консультації із громадськістю щодо облаштування Стрийської набережної (так званий «центральний пляж»). Просимо мешканців міста активно долучатися до обговорення. Завтра на сайті Стрийської міської ради та на офіційній сторінці у фейсбуці опублікують анкету-опитувальник, яку зможе заповнити кожний охочий і в такий спосіб висловити власне бачення з облаштування набережної. Термін збору електронних та письмових пропозицій: з 20 серпня по 10 вересня. Через тиждень розпочнуться обговорення з облаштування Майдану Ринок. Долучайтеся.