12 Серпня 12:36

Стрийська міська рада розпочинає опитування та консультації із громадськістю щодо облаштування парку ім. Т.Шевченка. Просимо мешканців міста активно долучатися до обговорення. Завтра на сайті Стрийської міської ради та на офіційній сторінці у фейсбуці опублікуємо анкету-опитувальник, яку зможе заповнити кожний охочий і в такий спосіб висловити власне бачення з облаштування головного парку міста.

Парк ім. Т.Шевченка закладений у 1830 році окружним старостою міста Леопольдом Кратером біля руїн старого замку. Спочатку парк називали “Кратерівка” на честь творця і покровителя. Згодом парк «Вільшина». У 1958 році у парку на бетонному постаменті встановили бронзовий пам’ятник Кобзареві і перейменували на «Парк імені Тараса Шевченка». Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні. Розташований у центральній частині міста між вулицями Сколівська та Гайдамацька. Є найстарішим парком міста. Загальна його площа 20 га. На території ростуть вікові дерева (столітні сосни, тополі, дуби, модрини та дугласії) і до 30 видів дерев та кущів (буки, липи, в’язи, ясені, клени-явори тощо).

Термін збору електронних пропозицій: з 13 серпня по 3 вересня. Долучайтеся.

Опитувальники щодо облаштування набережної та Майдану Ринок будуть доступні відповідно 20 та 27 серпня.

Взаимодействия