Спортсмени зі стрийського клубу «Горянин» взяли участь у Відкритому Чемпіонаті Івано-Франківської області.
![Спортсмени зі стрийського клубу «Горянин» взяли участь у Відкритому Чемпіонаті Івано-Франківської області.](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/185201089_132994908869822_4918601759802649104_n.jpeg)
Змагання зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих відбулися 8-9 травня в Івано-Франківську. Клуб «Горянин» представляли 25 спортсменів, які вибороли 7 золотих, 3 срібні та 7 бронзових медалей. В загальнокомандному заліку стрийська команда посіла друге місце, поступившись суперникам декількома балами. Вітаємо “горянців” з чудовим результатом!