Сьогодні в центрі Стрия вітали військовослужбовців, які повернулися зі сходу України

21 Серпня 12:46

Сьогодні, 21 серпня, на Майдані Незалежності урочисто вітали військовослужбовців Теребовлянського зенітного ракетного полку, які повернулися у Стрий після кількамісячного виконання бойових завдань на сході України. Захисників зустрічали представники влади, духовенство, ветерани АТО, волонтери та громадськість. Урочистості продовжилися у міському Будинку культури, де військових нагородили представники влади області, району та міста. Також до вітань приєдналось духовенство та волонтери. З рук міського голови Олега Канівця військові отримали нагрудні знаки «Захисник України», наручні годинники та почесні грамоти.