Сьогодні на території 10 школи, біля пам’ятного монументу видатному націоналісту Зіновію Красівському, відбулося народне віче

20 Вересня 12:43

Саме 20 вересня 1991 року у Моршині помер останній Крайовий провідник ОУН. Вшанувати пам’ять члена Українського національного фронту прийшли представники міської та районної влад, духовенство та громадськість. Про життєвий шлях в боротьбі за незалежність Зіновія Красівського розповів присутнім голова Стрийської громади Олег Канівець. Поминальну панахиду очолив отець Мирон Гринишин. До слова, Зіновій Красівський був також поетом та літератором, членом Української Гельсінської групи. Він — засновник політичного журналу «Українські проблеми» та часопису “Заграва” які видавалися в Стрию.