Сьогодні молитвою вшанували Героя України Артура Лі

16 Серпня 13:41

Сьогодні, 16 серпня, минає сьома річниця з дня смерті Героя України Артура Лі. В Храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Ходовичі молитовно вшанували Героя його рідні, матері загиблих Героїв, бойові побратими, представники влади та односельці. Настоятель храму о. Михайло Зубкович відслужив поминальну панахиду. Також відбулось покладання квітів на могилі Артура Лі. Пам’ять Захисника України вшанували і хвилиною мовчання. Слова підтримки мамі Героя висловила заступниця міського голови Христина Грех.

Артур Лі загинув в російсько-українській війні 16 серпня 2014 року на Луганщині. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту». На його честь відкрили дві меморіальні дошки. Одну на фасаді Ходовицької школи, іншу – на будівлі вищого професійного училища № 8 м. Стрия. Вічна пам’ять!