Селами Стрийської ТГ триває концертний тур “Мені потрібна Україна”

20 Серпня 16:03

Саме так називається естрадно-патріотична програма, з якою мандрує найвіддаленішими селами Стрийської територіальної громади Студія естрадних мистецтв “Говерла”. Керівник Михайло Золотуха спільно з своїми вихованцями, колегами та викладачами ДМШ ім.О.Нижанківського вітає земляків із 30-ю річницею Незалежності України. Концертний тур відбувається з ініціативи міського голови Олега Канівця. У планах артистів відвідати 15 сіл нашої громади. Презентували свою програму вже у Ланах Соколівських, Добрянах, Стриганцях та Дідушичах. Триватиме тур до жовтня. До слова, у сценарій ввійшли патріотичні композиції з нової музичної збірки Михайла Золотухи “Може для України, може лиш для Стрия”, яка уже готується до друку.