Інформуємо мешканців Стрийської ТГ щодо компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

11 Квітня 16:43

Згідно з постановою Кабінету Міністрів №333 від 22 березня 2022 року, компенсацію може отримати власник житлового приміщення приватного житлового фонду, громадянин України віком від 18 років, який безоплатно надав житло внутрішньо переміщеним особам. Для того, щоб подати на компенсацію, власник приміщення повинен зареєструвати своє житло на сайті «Прихисток»( https://prykhystok.gov.ua/ )в розділі оголошень. Після реєстрації слід звернутися до ЦНАПу (Шевченка, 71) і надати перелік вказаних документів:

– заяву, в якій вказати своє прізвище, ім’я, по батькові;

– реєстраційний номер облікової картки платника податків, серія та номер паспорта громадянина України;

– банківські реквізити заявника для перерахування суми компенсації;

– копія документа, що засвідчує право власності на житло;

– копію реєстраційного посвідчення особи тимчасово перебуваючої на території Стрийської ТГ у звязку з воєнними діями;

– довідку про дату включення до Єдиної інформаційної бази даних про ВПО та про розміщення ВПО.

Режим роботи ЦНАПу: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 19.00.