Як знятися з обліку ВПО – інструкція

19 Липня 15:20

До відома тимчасово переселених осіб, які проживають на території Стрийської ТГ! Якщо ви плануєте повернутися до свого попереднього місця проживання, яке ви покинули через воєнні дії, вам необхідно знятися з обліку ВПО. Для цього слід звернутися (не пізніше як за три дні до від’їзду) в управління соціального захисту населення Стрийської міської ради (Незалежності, 3) і подати заяву про відмову від довідки.

Якщо ви повернулися додому і через певні обставини цього не зробили, вам потрібно написати заяву про відмову від довідки ВПО на ім’я начальниці управління соціального захисту населення Стрийської міської ради Надії Кукляк, де вказуєте свої дані та номер довідки. Якщо ви хочете зняти з обліку ВПО і неповнолітню дитину, то в своїй заяві вказуєте і дані дитини з її номером довідки. Заяву відправляєте на електронну адресу: str.upszn@gmail.com.