Стрийський міськрайонний центр зайнятості працює у штатному режимі

16 Березня 16:20

Безробітні Стрийщини та тимчасово переселені, які шукають працевлаштування, можуть отримати консультації щодо наявних вакансій. Підприємства потребують працівників за фахом слюсар-ремонтник, токар, фрезерувальник, машиніст тепловоза, складач поїздів, електромонтер контактної мережі, електромонтер з експлуатації розподільних мереж, пресувальник на гарячому штампуванні, електрогазозварник, муляр, штукатур. Виробники меблів в пошуку оббивальника меблів, столяра, комплектувальника меблів, верстатника деревообробних верстатів. Швейні підприємства м. Стрия запрошують на роботу швачок, пропонуючи хороші умови праці, зручний графік роботи, офіційне працевлаштування та можливість працювати в межах міста. Всі актуальні вакансії за посиланням:

Пропозиції роботи оновлюються щодня. Звертайтеся до Стрийського міськрайонного центру зайнятості: м. Стрий, вул.1 Листопада, 12.

Контактні телефони відділу взаємодії з роботодавцями: (03245)5-21-70, сектору рекрутингу (03245)5-81-70, 0954467930.