Стрийська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

28 Грудня 16:42

Стрийська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території для будівництва об’єктів промисловості ТзОВ «Екран», поблизу с. Нежухів за межами населеного пункту на території Стрийської міської територіальної громади.

Громадське обговорення вищевказаної заяви буде проводитись з 30 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року. Пропозиції  громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Стрийської міської ради:

82400, Львівська область, м. Стрий, вул. Шевченка, 71

Ел. пошта: stryimvk@ukr.net

Офіційний вебсайт: https://stryi-rada.gov.ua/

Тел. (03245) 52434

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва об’єктів промисловості ТзОВ «Екран», поблизу с. Нежухів за межами населеного пункту на території Стрийської міської територіальної громади