11 Жовтня 14:23

В розділі «Економіка, регуляторна політика» опубліковано проєкт рішення Стрийської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного) алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових субєктами господарювання на території Стрийської територіальної громади».
Введення в дію зазначеного рішення спрямоване на впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, усунення порушень громадського порядку та зменшення кількості злочинів в Стрийській територіальній громаді.
Пропозиції та зауваження щодо проєкту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовому або електронному вигляді на адресу розробника у службу торгівлі та захисту прав споживача виконавчого комітету Стрийської міської ради (м. Стрий вул. Шевченка, 71, тел. 7-12-04, каб.42, e-mail: sl.zah.spog_stryimvk@ukr.net) протягом місяця з для оприлюднення проэкту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.