17 Травня 11:48

В розділі «Економіка, регуляторна політика» опубліковано проєкт рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради «Про затвердження Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та проведення ярмарків на території Стрийської міської територіальної громади».

Введення в дію зазначеного рішення спрямоване на встановлення чітких вимог щодо надання погодження  на виїзну (виносну) торгівлю та проведення ярмарків, забезпечення рівних умов для всіх бажаючих здійснювати виїзну (виносну) торгівлю та проведення ярмарків на території Стрийської міської територіальної громади.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовому або електронному вигляді на адресу розробника у службу з питань торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживача виконавчого комітету Стрийської  міської ради (м.Стрий вул.Шевченка,71, тел.7-12-04, каб.42,

e-mail:sl.zah.spog_stryimvk@ukr.net  протягом місяця з для оприлюднення проєкту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.

Служба з питань торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживача.