24 Березня 11:36

Відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в порядку, визначеному наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради повідомляє про початок проведення громадських обговорень проєкту аналітичного звіту про містобудівний моніторинг Стрийської міської територіальної громади Стрийського району Львівської області у 2022р.

Проєкт аналітичного звіту розміщений за посиланням..https://cutt.ly/w4YZRp7

Пропозиції (зауваження) надаються на електронну пошту arch.stryimvk@ukr.net з  27 березня 2023 року по 07 квітня 2023 року включно.