ПОВІДОМЛЕННЯ щодо початку підготовки аналітичного звіту управління містобудування та архітектури про містобудівний моніторинг

6 Березня 9:42

Відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в порядку, визначеному наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради повідомляє про початок підготовки аналітичного звіту про містобудівний моніторинг Стрийської міської територіальної громади Стрийського району Львівської області.

Пропозиції надаються в управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради (каб. №37,41) за адресою:  м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71 та електронну пошту arch.stryimvk@ukr.net  з 08 березня 2023 року по 22 березня 2023 року включно.