Повідомлення про проведення обговорення та розгляд містобудівної документації детальних планів територій

10 Серпня 16:37

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації:

1. Детальний план території обмеженої вул. Я.Лесіва, вул. Коссака, вул. Полуботка, вул. Львівською в м. Стрий.
  2. Детальний план території в районі вул. Д.Яворницького, проїзду до вул. Промислової, вул. Головацького в м. Стрий.
  3. Детальний план території обмеженої вул. Скибінського, вул. Млинарська, вул. Львівська в м. Стрий.

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Стрийської міської ради.

Відповідальні за розроблення та фінансування відповідного детального плану території:

1. ПП “Фірма “Стиль-Л”
  2. Пристанюк А.М.
  3. Гук О.В.

Розробник містобудівної документації (детального плану території):

1. ФОП Данилів Г.В.
  2. ПП “Ромтех проект”
  3. ТзОВ “Проектне об’єднання “УкрЗахідУрбанізація”

Підстава для розроблення:

1. Рішення Стрийської міської ради від 30 вересня 2021р. №627.
  2. Рішення Стрийської міської ради від 29 липня 2021р. №532.
  3. Рішення Стрийської міської ради від 27 січня 2022р. №925.

З проектами детальних планів території, їх техніко-економічними показниками, пояснювальними записками можна ознайомитись на офіційному сайті Стрийської міської ради “www.stryi-rada.gov.ua” та в Управлінні містобудування та архітектури   каб. 37, 41 (3 поверх) тел. 7-13-16 з 13 серпня 2022 року по 13 вересня 2022 року (в робочі дні)  за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради Телішевський О.С.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису, від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника в загальний відділ виконавчого комітету Стрийської міської ради (каб. №19) за адресою: м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71 з  13 серпня 2022 року по 13 вересня 2022 року.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, подані після встановленого строку не розглядаються.

Громадські слухання щодо проектів містобудівної документації відбудуться в каб. №38 о 10.00 14.09.2022 року за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

МІСЬКВИКОНКОМ