Повідомлення про оприлюднення Детального плану території земельної ділянки під розміщення об’єктів нежитлової нерухомості по вул. Польовій в с. Жулин Стрийського району Львівської області (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

27 Січня 11:12

1)Детальний план території земельної ділянки під розміщення об’єктів нежитлової нерухомості по вул. Польовій в с. Жулин Стрийського району Львівської області.

Детальний план території розробляється з метою з метою формування земельної ділянки під обслуговування існуючих та будівництво нових нежитлових будівель фермерського господарства «Азурит-Агро» в межах населеного пункту села Жулин Стрийського району Львівської області.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження Детального плану території –Стрийська міська рада Львівської області (вул. Т. Шевченка, 71, м. Стрий, Стрийський р-н, Львівська область, 82400).

3)Розробник Детального плану –ПП «Землевпорядна агенція «ЕКСПЕРТ»

Розробник СЕО – ТзОВ «Центр Проект ЛТД».

Строк громадського обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

25.02.2022 року о 18:00,Народний дім с. Жулин Стрийського району, Львівської області

Ознайомитися з ДПТ та звітом про СЕО можна за адресою: Стрийська міська рада Львівської області (вул. Т. Шевченка, 71, м. Стрий, Стрийський р-н, Львівська область, 82400).

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Стрийська міська рада Львівської області (вул. Т. Шевченка, 71, м. Стрий, Стрийський р-н, Львівська область, 82400).

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту: не передбачено.

МІСЬКВИКОНКОМ