Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад в Управлінні культури, молоді та спорту Стрийської міської ради

10 Червня 11:01

Відповідно до Наказу № 35-А від 09.06.2021 року начальника Управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради оголошується конкурс на заміщення вакантних посад:

• директора комунальної установи «Стрийський Молодіжний центр»
  • директора комунального закладу «Муніципальний естрадно-духовий оркестр «Стрий»».

Вимоги до кандидатів

• вища освіта (за фахом) не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
  • вільне володіння державною мовою;
  • стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років;
  • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнями виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні подати до конкурсної комісії наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформація про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та моральні якості.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися за адресою: м. Стрий, вул. Коновальця, 4, каб. № 4, тел. (03245) 7-11-64.