Оголошується конкурс на визначення виконавця послуг поводження з побутовими відходами на території с.Добряни Стрийської міської територіальної громади

14 Лютого 11:04

Відповідно до рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради від 04.02.2022  № 31 «Про організацію та проведення конкурсу для визначення виконавця послуг  поводження з побутовими відходами на території с.Добряни Стрийської  міської територіальної громади»  оголошується конкурс на визначення виконавця послуг поводження з побутовими відходами на території с.Добряни  Стрийської міської територіальної громади.

Конкурс проводиться відповідно до вимог ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 7, 21  Закону України   «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Постанови Кабінету Міністрів України   від 16.11.2011        № 1173 «Питання надання послуг вивезення побутових відходів» (із змінами та доповненнями), Порядком проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173».

1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

Стрийська міська рада; 82400, Львівська область, м. Стрий, вул.Шевченка, 71.

1. Підстава для проведення конкурсу

Рішення виконкому Стрийської міської ради від 24.01.2022 № 13 «Про поводження з твердими побутовими відходами на території с.Добряни Стрийської територіальної громади»

1. Місце проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

82400, Львівська область, м. Стрий, вул.Шевченка, 71, каб.31

Фурів Лілія Богданівна- начальник відділу транспортної інфраструктури, ТПВ та енергозбереження управління  ЖКГ.

– Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою

– Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 18.03.2022 року.

4.Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

Місце: 82400, Львівська область, м. Стрий, вул.Шевченка, 71, каб.31

Дата: 22.03.2022 року

Час: 10.00 год

5.Способи і місце отримання конкурсної документації.

1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.

2) Місце отримання конкурсної документації:

– Львівська область, м. Стрий, вул.Шевченка, 71, відділ транспортної інфраструктури, ТПВ та енергозбереження управління  ЖКГ (каб.31);

– офіційний сайт Стрийської міської ради.