Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня»

5 Січня 15:33

До відома трудового колективу КНП «Стрийська центральна міська лікарня», представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності, зареєстрованих до 5.01.2020 року, та/або незалежних експертів у сфері охорони здоров’я.

В зв’язку з прийняттям рішення “Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня» від 5.01.2022 року № 1 виконавчий комітет Стрийської міської ради розпочинає формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Стрийська центральна міська лікарня».

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 до складу конкурсної комісії входять в рівній кількості:

– три представники виконавчого комітету;

– три представники трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня» обрані на загальних зборах трудового коллективу;

– три представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності, зареєстрованих до 5.01.2020 року, та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

При цьому, членами конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої документально підтверджена інформація про:

– наявність судимості за вчиннення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленному законом порядку;

– накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

– наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії від трудового колективу КНП «Стрийська центральна міська лікарня» (3 кандидатури) та галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності, зареєстрованих до 5.01.2020 року, та/або незалежних експертів у сфері охорони здоров’я (по 4 кандидатури) просимо подавати до виконавчого комітету, кабінет № 19 до 20 січня 2022 року.