ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ “СТРИЙНАФТОГАЗ”

27 Січня 14:37

2022122010226

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу

на довкілля планованої діяльності)

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Спорудження пошукових свердловин №№ 9, 10, 13, 14 на Добрівлянському газоконденсатному родовищі, що розташоване в межах Добрівлянської площі, з метою відкриття нових покладів природного газу та дорозвідки виявлених на території Стрийської міської територіальної громади Львівської області в районі сіл Вівня, Добрівляни, Добряни і Угерсько. Буріння буде здійснюватися буровим станком з дизельним приводом. Спосіб буріння – роторний; передбачається кріплення стовбура свердловини обсадними трубами.У разі виявлення промислових покладів природного газу свердловини будуть підключатися газопроводом-шлейфом довжиною 0,5-2,5 км до існуючої технологічної мережі збору та транспортування вуглеводневої продукціїна установку підготовки газу УПГ “Добрівляни”.

Проєктна глибина свердловин №№9 та 10 -1150-1250 м; свердловин №№13 та 14 – 1200­ – 1350 м.

Очікуваний об’єм видобутку природного газу кожною свердловиною становить30 тис м3/добу.

1. Суб’єкт господарювання

ТОВ “СТРИЙНАФТОГАЗ”,  код ЄДРПОУ 39454684, 82463,  Львівська область,

Стрийський район, с. Миртюки,вул. Івана Франка, буд. 1, тел. (0342) 71-50-50.

1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державноїадміністрації , м. Львів, вул. Стрийська, 98; E-mail: envir@loda.gov.ua,тел./факс (032) 238-73-83, контактна особа – Сорока

Назарій Любомирович.

1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Висновок експертно-технічного центру Держпраці щодо відповідності проектної документації           на будівництво свердловин вимогам нормативних актів з питань охорони праці та промисловоїбезпеки згідно ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності” з врахуванням Висновку з оцінки впливу на довкілля, що видається Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА у відповідності до ЗУ “Про оцінку впливу на довкілля”.

1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування тапротягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді)

Громадські слухання відбудуться: Дату, час, місце та адресу проведення громадських

слухань не визначено;

1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, м. Львів, вул. Стрийська, 98,
E-mail:envir@loda.gov.ua,тел./факс (032) 238-73-83, контактна особа – Сорока Назарій Любомирович.

1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності.

1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Стрийська міська територіальна громада – 82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, 71 – E-mail: info@stryi-rada.gov.ua, тел. (03245) 5-24-34, понеділок-четвер: 08:00 – 17:15,  п’ятниця: 08:00 – 16:00 з 26.01.2023 року, контактна особа – Канівець Олег Леонідович;

82463, вул. Івана Франка, буд. 1, с. Миртюки, Стрийський район, Львівська область, тел.(0342) 71-50-50, ТОВ «СТРИЙНАФТОГАЗ», понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00 з 26.01.2023 року, контактна особа – Храбатин Андрій Васильович;