Оголошення про початок громадського обговорення

17 Жовтня 15:08

З 17.10.2022 року по 17.11.2022 року триватиме громадське обговорення найменувати вулицю, що єднає вулиці Заньковецької та Панаса Мирного у Стрию іменем Олега Куцина. Участь у громадському обговорення можуть брати фізичні та юридичні особи, а також громадські об’єднання, що не є юридичними особами. Пропозиції (зауваження) фізичними особами подаються у письмовому вигляді із зазначенням ПІБ, місця проживання, особистого підпису; юридичними особами із зазначенням найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції надсилати на електронну адресу stryimvk@ukr.net, або подати у загальний відділ виконавчого комітету Стрийської міської ради. Адреса: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71 (кабінет №19) . Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування. Звернення після встановленого терміну не розглядатимуться.