Оголошення про конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки

6 Грудня 14:58

Оголошення про конкурс

з відбору експертів

для проведення експертної  оцінки шляхом викупу

Об’єкт комунальної власності, який підлягає продажу шляхом викупу з  врахуванням невід’ємних покращень.

Об’єкт Місце знаходження об’єкта Площа
1 Нежитлове приміщення № 18 82400 Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, 63 26,2

Мета проведення незалежної оцінки:  визначення вартості об’єкту комунальної власності (нежитлового приміщення) для продажу шляхом викупу із здійсненням невід’ємних покращень.

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконавчого комітету Стрийської міської ради (управління комунальним майном) заявку та матеріали про участь у конкурсі в конверті з позначкою «Конкурс з відбору експертів».

У матеріалах повинні бути:

• Заява на участь у конкурсі
  • Копія установчих документів учасника конкурсу
  • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки
  • Письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірену їхніми особистими підписами
  • Копія сертифіката, виданого Фондом Державного майна України на право проведення експертної оцінки державного майна
  • Пропозиції учасника щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміни виконання робіт

Оплату за виконану роботу проведе орендар фізична особа-підприємець  Йосипчук Орися Зіновіївна.

Конкурс буде проводитись  о 10 год.  30 грудня  2022 р. за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 71, кабінет  40.

Конкурсну документацію необхідно подати до 27 грудня 2022 р. включно за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 71, кабінет 7.

Оголошення про конкурс

з відбору експертів

для проведення експертної  оцінки шляхом електронних торгів (аукціону)

Об’єкт комунальної власності, який підлягає продажу шляхом електронних торгів (аукціону):

Об’єкт Місце знаходження об’єкта Площа
1 Нежитлова будівля Львівська обл., смтДашава, вул. Шевченка, 5 333,2
2 Нежитлова будівля Львівська обл., с. Дуліби, вул. Заводська, 35а 66,4

Мета проведення незалежної оцінки:  визначення вартості об’єкту комунальної власності (нежитлових будівель) для продажу шляхом електронних торгів (аукціону).

У матеріалах повинні бути:

• Заява на участь у конкурсі
  • Копія установчих документів учасника конкурсу

Конкурс буде проводитись  о 10 год.  30 грудня 2022 р. за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 71, кабінет  40.