Конкурс на зайняття посади директора КНП «Стрийська центральна міська лікарня»

22 Лютого 18:21

21.02.2022року об 14.00год. в залі засідань Стрийської міської ради відбулося засідання Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня».

Комісія післязаслуховування конкурсних пропозицій та проведення співбесіди кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня» Стрийської міської ради, вирішила:

Визнати переможцем конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня» Стрийської  міської ради Ковальчука Олександра Сергійовича та рекомендувати міському голові О. Канівцю призначити його на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня» Стрийської міської ради та укласти з ним контракт. Відео конкурсу за посиланням