Конкурс з проведення експертної оцінки землі

26 Грудня 14:34

Стрийська міська рада оголошує конкурс з відбору виконавця послуг з оцінки земельної діляноки.
– Мета проведення робіт: проведення експертної оцінки земельної ділянки.
– Дані про земельну ділянку :
1. вул.Затишна,2А, с.Діброва Стрийський район , Львівська область на території Стрийської міської ради, площею 0,0200 га кадастровий номер 4625388800:05:001:0232 для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв”язку (код КВЦПЗ 13.03);

Умови конкурсу:
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг оцінки земельних ділянок» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.
Обов’язковими умовами є:
Термін виконання робіт не більше 60 днів;
Конкурсна пропозиція обов’язково повинна містити інформацію про термін виконання, вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат пов’язаних з виконанням робіт;
Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавця
заява про участь у конкурсі з відбору виконавця;
проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати замовник та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.
Кваліфікаційні вимоги до учасника
1. Кваліфікаційні критерії:
наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій:
Комп’ютери – не менше 4 (чотирьох) одиниць;
Сканер формату А4 – не менше 1 (однієї) одиниці;
Принтер формату А3 – не менше 1 (однієї) одиниці.
наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід:
кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
інформація щодо кількості звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці.
наявність в учасника аналогічних договорів:
не менше 10 ( десяти) договорів;
акти виконаних робіт до кожного з аналогічних договорів;
листи – відгуки від замовників (не менше 3 листів з позитивним відгуком)
Заповнену та підписану форму «Цінова пропозиція», згідно додатку 1.
Лист погодження з умовами договору, згідно додатку 2.
Згода на обробку персональних даних, згідно додатку 3.
Відомості про учасника, згідно додатку 4.
Заповнений проект договору, згідно додатку 5.
Копія Статуту учасника або іншого установчого документу.
Підтвердження права підписання договору.
Копію ліцензії виконавця робіт на експертно-грошову оцінку земельної ділянки, яка має бути завірена підписом та печаткою, або завірену копію іншого документа, який підтверджує право на виконання зазначених послуг/робіт.
Усі витрати учасника пов’язані з підготовкою документів пропозиції, в тому числі з отриманням дозволів, ліцензій, сертифікатів тощо та поданням пропозиції не відшкодовуються замовником, зокрема й у разі відміни закупівлі, визнання закупівлі такою, що не відбулася та у разі відхилення пропозиції учасника.

Строк подання конкурсної документації: до 05.01.2023року
Поштова адреса, за якою подаються документи:вул. Шевченка, 71, м. Стрий, Львівська область, 82400, каб.19
Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 10.01.2023 року
Приміщення Стрийської міської ради за адресою: вул. Шевченка.71 м. Стрий, Львівська область, 82400 Телефон для довідок: (03245)7-12-71