Конкурс з проведення експертної оцінки землі

21 Жовтня 14:27

Стрийська міська рада оголошує конкурс з відбору виконавця послуг з оцінки земельних ділянок

– Мета проведення робіт: проведення експертної оцінки земельних ділянок

– Дані про земельні ділянки:

1.вул.Коссака,2Г, м.Стрий Львівська область на території Стрийської міської ради, площею 0,0508 га кадастровий номер 4611200000:04:014:0063 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07);

Умови конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг оцінки земельних ділянок» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Обов’язковими умовами є:

• Термін виконання робіт не більше 60 днів;
  • Конкурсна пропозиція обов’язково повинна містити інформацію про термін виконання, вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат пов’язаних з виконанням робіт;

Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавця

• заява про участь у конкурсі з відбору виконавця;
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати замовник та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Кваліфікаційні вимоги до учасника

1. Кваліфікаційні критерії:

наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій:

• Комп’ютери – не менше 4 (чотирьох) одиниць;
  • Сканер формату А4 – не менше 1 (однієї) одиниці;
  • Принтер формату А3 – не менше 1 (однієї) одиниці.

наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід:

• кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
  • посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
  • інформація щодо кількості звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці.

наявність в учасника аналогічних договорів:

• не менше 10 ( десяти) договорів;
  • акти виконаних робіт до кожного з аналогічних договорів;
  • листи – відгуки від замовників (не менше 3 листів з позитивним відгуком)
  • Заповнену та підписану форму «Цінова пропозиція», згідно додатку
  • Лист погодження з умовами договору, згідно додатку
  • Згода на обробку персональних даних, згідно додатку
  • Відомості про учасника, згідно додатку
  • Заповнений проект договору, згідно додатку
  • Копія Статуту учасника або іншого установчого документу.
  • Підтвердження права підписання договору.
  • Копію ліцензії виконавця робіт на експертно-грошову оцінку земельної ділянки, яка має бути завірена підписом та печаткою, або завірену копію іншого документа, який підтверджує право на виконання зазначених послуг/робіт.

Усі витрати учасника пов’язані з підготовкою документів пропозиції, в тому числі з отриманням дозволів, ліцензій, сертифікатів тощо та поданням пропозиції не відшкодовуються замовником, зокрема й у разі відміни закупівлі, визнання закупівлі такою, що не відбулася та у разі відхилення пропозиції учасника.

Строк подання конкурсної документації: до 02.11..2022року

Поштова адреса, за якою подаються документи:

вул. Шевченка, 71, м. Стрий, Львівська область, 82400, каб.19

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 08.11.2022 року

Приміщення Стрийської міської ради за адресою:

вул. Шевченка.71 м. Стрий, Львівська область, 82400

Телефон для довідок: (03245)7-12-71