ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

14 Квітня 9:54

ПРО ПОРУШЕННЯ ПОРЯДКУ ЗДІЙСНЕННЯ РОЗРАХУНКІВ

ЗА ТОВАРИ (ПОСЛУГИ)

Враховуючи листи Головного управління ДПС у Львівській області, Львівської обласної військової адміністрації, Стрийської РВА щодо скарг громадян з питань недотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства сфери розрахунків за товари (послуги), які під час воєнного стану набули особливого значення:

звертаємо увагу суб’єктів господарювання на забезпечення споживачів можливістю здійснення розрахунків за допомогою платіжних карток відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 № 878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів»;

просимо громадян повідомляти виконавчий комітет Стрийської міської ради, Головне управління ДПС у Львівській області або Стрийську державну податкову інспекцію ГУ ДПС у Львівській області про факти порушення суб’єктами господарювання порядку проведення розрахунків (відмова у розрахунках за допомогою платіжних карток, реалізація підакцизних товарів та товарів першої необхідності без видачі споживачам розрахункових документів).