Важливо! Додаткове роз’яснення щодо отримання компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

14 Квітня 10:40

Власник житлового приміщення, прийнявши в себе ВПО, повинен насамперед зареєструватися на сайті «Прихисток» і повідомити у ЦНАПі (заявою довільної форми з копіями реєстраційних посвідчень ВПО) про те, що він поселив переселенців. Потім, щоб отримати компенсацію необхідно подати документи в ЦНАП не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця. Тобто, оформити компенсацію за квітень необхідно з 1 по 5 травня.

Нагадуємо необхідний перелік документів для отримання компенсації:

– заяву, в якій вказати своє прізвище, ім’я, по батькові;

реєстраційний номер облікової картки платника податків, серія та номер паспорта громадянина України;

– банківські реквізити заявника для перерахування суми компенсації;

– копія документа, що засвідчує право власності на житло;

– копію реєстраційного посвідчення особи тимчасово перебуваючої на території Стрийської ТГ у звязку з воєнними діями;

– довідку про дату включення до Єдиної інформаційної бази даних про ВПО та про розміщення ВПО.

Режим роботи ЦНАПу: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 19.00.