Шановні мешканці Стрийської міської територіальної громади!
![Шановні мешканці Стрийської міської територіальної громади!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/Без-названия-1.jpg)
З метою забезпечення ефективної роботи аварійних та комунальних служб в режимі військового стану, загрози виникнення надзвичайних ситуацій, просимо власників приватних домоволодінь ОСББ та домоволодінь, які перебувають на самоуправлінні забезпечити наявність інформаційних табличок з назвою вулиці та номером будинку відповідно до вимог Правил благоустрою
Стрийської МТГ. У випадку відсутності на будинку номерного знаку та назви вулиці, власники домоволодінь будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.