Шановні мешканці Львівщини!
![Шановні мешканці Львівщини!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img1643016103.jpg)
Повідомляємо, що у період з 10:00 год. до 13:00 год. 06 та 07 квітня 2023 року департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиметься тестування (без включення сирен) територіальної системи оповіщення в режимі реального часу. Будуть запущені блоки оповіщення універсальні – БОУ потужністю 200, 300 та 400 Ват.
Передаватиметься голосове повідомлення “Проводиться перевірка системи оповіщення в режимі он-лайн. Час передачі –.–, проводиться перевірка системи оповіщення в режимі он-лайн. Час передачі –.–”.
Просимо зберігати спокій