У Стрию, 24 червня, молитовно вшановують пам’ять загиблих у війні Героїв України
![У Стрию, 24 червня, молитовно вшановують пам’ять загиблих у війні Героїв України](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355503469_578966994408500_4534392027885106123_n.jpg)
«Світло пам’яті у серці назавжди»… У Стрию молитовно вшановують пам’ять загиблих у війні Героїв України. Уже завтра, 24 червня, о 10.00 у церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбудеться Служба Божа та панахида за Героями, які загинули в квітні, травні та червні з 2014 року до 2022 року. Запрошуємо до храму близьких, рідних воїнів та всіх, хто бажає своєю молитвою долучитися до пам’яті Захисників, які вже не повернуться.
Дату вшанування полеглих у інші місяці війни повідомимо.