У Стрию стартує щорічний регіональний фестиваль “Різдвяна Стрийщина”
![У Стрию стартує щорічний регіональний фестиваль “Різдвяна Стрийщина”](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/9e5af973-ab72-4eda-9c5f-713420be5a9a.jpg)
Відкриття відбудеться вже цієї неділі, 10 грудня, о 15.30 у Катедральному Храмі Успіння Пресвятої Богородиці за участю муніципального чоловічого хору “Каменяр” та творчих колективів громади. Святкові програми продовжаться у церквах Стрийської Єпархії УГКЦ.
Заключний концерт різдвяних колядок відбудеться 21 січня.
Організатори фестивалю “Різдвяна Стрийщина” — управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради. Учасники — вокально-хорові, інструментальні колективи та церковні хори.