У Стрию відновили виготовлення електронного квитка для пільгових категорій населення Стрийської ТГ
![У Стрию відновили виготовлення електронного квитка для пільгових категорій населення Стрийської ТГ](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/4487c772-526f-4d68-9bf1-339d749ee9e0.jpg)
Згідно з попереднім рішенням (16.12.2021 №434) повне впровадження електронного квитка мало відбутися до 1 квітня цього року. Однак новітня війна внесла поправки у всі сфери життєдіяльності, тому термін впровадження продовжили. Крайній термін – не пізніше 3 місяців після завершення воєнного стану. Звертатися, як і раніше, у ЦНАП.