У Стрию відзначать День Гідності та Свободи
![У Стрию відзначать День Гідності та Свободи](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/310ace28-833c-49a3-a6bd-8b0cf1ae61ad.jpg)
Захід відбудеться завтра, 21 листопада, у Народному домі, початок о 16 годині.
Свято встановлене 2014 року на честь двох революцій: Помаранчевої, 2004 року та Революції Гідності, 2013 року. Бережемо пам’ять, щоб донести до сучасного та майбутніх поколінь правду про доленосні події в Україні на початку 21 століття, а також віддати належну шану патріотизму та мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав людини та європейського вибору народу.