У Стрию відбудеться науково-практична конференція
![У Стрию відбудеться науково-практична конференція](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/787276a8-5e6c-4043-ba6f-81a0224facaa.jpg)
Сьогодні, 16 грудня, Стрийський “Союз Українок” до 120-річчя зародення жіночого об’єднаня у Стрию проводить науково-практичну конференцію. Про формування жіночого руху у нашому краю, збереження національних традицій та про видатних союзянок, які стали лідерами ідеї та розвитку розкажуть відомі сучасні краєзнавиці. У програмі заходу також презентація видань та виставка ручних робіт. Завітайте о 12:00 у Народний дім.