У Стрию відбудеться концерт “Поміж сирен”
![У Стрию відбудеться концерт “Поміж сирен”](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/d84ad495-8044-46b9-b11e-aa2852a5b4da-e1679990925806.jpg)
Уже цієї неділі, 2 квітня, у Стрию відбудеться концерт в рамках програми заходів з підтримки ВПО та місцевих громад під назвою “Поміж сирен”. Концерт даватиме колектив FIJI Band Львівської національної музичної академії ім.Миколи Лисенка. Початок о 15 год у залі Народного дому м.Стрия. Вхід безкоштовний. Під час заходу можна буде долучитися донатами для підтримки ЗСУ.