Увага!
![Увага!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275251363_267512372220632_308662152610178899_n.jpg)
Якщо у Стрийській громаді серед тимчасово переселених є медики хірургічного, травматологічного профілю, просимо повідомити у відділ охорони здоров‘я, 0969323370, для формування резервного списку медиків.
Якщо у Стрийській громаді серед тимчасово переселених є медики хірургічного, травматологічного профілю, просимо повідомити у відділ охорони здоров‘я, 0969323370, для формування резервного списку медиків.