Увага, вакансія!
![Увага, вакансія!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/302453243_386524740319394_704797293955721198_n.jpg)
Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» шукає фасилітатора дитячого простору (CFS). Основні завдання на цій посаді – забезпечення структурованих заходів соціально-емоційного навчання (SEL) для дітей (включаючи дітей з особливими потребами) у Стрию. Вимоги: повна зайнятість, досвід роботи від 2 років, вища освіта. Контракт з потенційним працівником підписують на два місяці з подовженням у разі проходження випробувального терміну.
Більше про вакансію та вимоги за посиланням https://www.work.ua/jobs/4889310/.