Увага❗️❗️❗️
![Увага❗️❗️❗️](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/af12007d-d930-48fb-b53e-e8edc6d4a86f.jpg)
У зв’язку з критичною ситуацією в енергосистемі України у всіх регіонах країни, зокрема і у нашій громаді, в найближчі дні можливі відключення електроенергії. Просимо з розумінням поставитися до таких вимушених заходів. Робота з відновлення пошкодженої чи зруйнованої інфраструктури триває.
Також пам’ятаємо про тотальну економію електроенергії — максимально зменшити споживання!
Віримо в Україну та ЗСУ!