Топ теми:

Повідомлення про повторне проведення громадських слухань проєкту містобудівної документації “Детальний план території з метою розміщення об’єкта торгівлі по вул. Г.Сковороди в м. Стрий Львівської області”

2 Квітня 14:55

Виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє про повторне проведення громадських слухань проєкту містобудівної документації “Детальний план території з метою розміщення об’єкта торгівлі по вул. Г.Сковороди в м. Стрий Львівської області” 10.04.2024, які будуть проведені в приміщенні міськвиконкому по вул. Шевченка, 71 в м. Стрий, о 11.00, каб. №28.
Громадські слухання проєкту містобудівної документації були призначені на 26.03.2024 за адресою: м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71, каб. №38. За ініціативою присутніх мешканців сусідніх будинків, обговорення додатково було проведено 27.03.2024 біля будинку №6 по вул. Сковороди.
З 02 березня 2024 по 02 квітня 2024 року триває громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вказаної містобудівної документації.
Підстава розроблення – рішення сесії Стрийської міської ради від 14.12.2023 року №2214.
Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Стрийської міської ради.
Розробник проекту містобудівної документації – ФОП Сойка Д.О.
Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури з 02 березня 2024 по 02 квітня 2024 року (в робочі дні) та на вебсайті https://stryi-rada.gov.ua/.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник управління містобудування та архітектури О.Телішевський.
Письмові зауваження та пропозиції можна було подавати до 02 квітня 2024 року включно до виконавчого комітету Стрийської міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.
Письмові зауваження та пропозиції протягом вказаного періоду до міськвиконкому не надходили.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються”

 

 

МІСЬКВИКОНКОМ

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту