Топ теми:

Повідомлення про оприлюднення проєкту розроблення детального плану території з метою розміщення індустріального парку “Промзона”

20 Травня 14:30

Виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту розроблення детального плану території з метою розміщення індустріального парку “Промзона” по вул. Промисловій в м. Стрий на території Стрийської міської територіальної громади та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

З 21 травня по 26 червня 2022 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваних робіт.

Підстава розроблення – рішення № 1131 Стрийської міської ради  від 28.04.2022 року.

Замовником детального плану території є: виконавчий комітет Стрийської міської ради.

Розробником проекту є: ФОП  М. Лопушанський.

Із проектами містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в приміщенні будівлі міської ради в м. Стрий по
вул. Шевченка,буд.71 з 21 травня по 26 червня 2022 року пн-пт з 10-00 по 16-00 та на вебсайті https://stryi-rada.gov.ua/. Контактна особа Телішевський Орест Станіславович (Начальник управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради), ел. пошта: stryimvk@ukr.net.

Громадські слухання проєкту розроблення детального плану території з метою розміщення індустріального парку “Промзона” по вул. Промисловій в м. Стрий на території Стрийської міської територіальної громади та звіту про його стратегічну екологічну оцінку відбудуться 23 червня 2022 року за адресою м. Стрий по вул. Шевченка,буд.71 о 10.00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до вищезгаданих проектів можна подавати до 26 червня 2022 року включно до виконавчого комітету Стрийської міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції  громадськості  до розроблення детального плану території з метою розміщення індустріального парку “Промзона” по вул. Промисловій в м. Стрий на території Стрийської міської територіальної громади та звіту про його стратегічну екологічну оцінку подаються у письмовій формі до Стрийської міської ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Графічне зображення пректного плану знаходиться за посиланнямhttps://cutt.ly/8HAAgyH

 

МІСЬКВИКОНКОМ

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту