Топ теми:

Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Детальний план території щодо реконструкції сільськогосподарського комплексу для обробки та зберігання зерна по вул. Франка, 2-А в с. Комарів Стрийського району Львівської області”

20 Грудня 15:30

Виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Детальний план території щодо реконструкції сільськогосподарського комплексу для обробки та зберігання зерна по вул. Франка, 2-А в с. Комарів Стрийського району Львівської області”.
З 23 грудня 2023 по 23 січня 2024 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вказаної містобудівної документації.
Підстава розроблення – рішення сесії Стрийської міської ради від 31.08.2023 року №1975.
Замовник містобудівної документації “Детальний план території щодо реконструкції сільськогосподарського комплексу для обробки та зберігання зерна по вул. Франка, 2-А в с. Комарів Стрийського району Львівської області ” – виконавчий комітет Стрийської міської ради.
Розробник проекту містобудівної документації – ФОП Михайлишин І.О. Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в Підгірцівському старостинському окрузі з 23 грудня 2023 по 23 січня 2024 року (в робочі дні) та на вебсайті https://stryi-rada.gov.ua/. Контактна особа Лялька В.М. (староста Підгірцівського старостинського округу), ел. пошта: stryimvk@ukr.net.
Громадські слухання проєкту містобудівної документації “Детальний план території щодо реконструкції сільськогосподарського комплексу для обробки та зберігання зерна по вул. Франка, 2-А в с. Комарів Стрийського району Львівської області ” відбудуться 11 січня 2024 року на території СФГ «Повернення» о 15.00 год, за адресою: с.Комарів, вул. Франка, 2-А.
Письмові зауваження та пропозиції можна подавати до 23 січня 2024 року включно до виконавчого комітету Стрийської міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.
Пропозиції та зауваження громадськості щодо проєкту містобудівної документації ” Детальний план території щодо реконструкції сільськогосподарського комплексу для обробки та зберігання зерна по вул. Франка, 2-А в с. Комарів Стрийського району Львівської області” подаються у письмовій формі до Стрийської міської ради у вказаний строк.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

ДПТ Комарів-записка (2)

ДПТ Комарів графіка (2)

Комарів_СЕО

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту