Топ теми:

Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Нежухів Стрийського району Львівської області

15 Грудня 9:09

Виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Нежухів Стрийського району Львівської області”.
З 16 грудня 2023 по 16 січня 2024 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вказаної містобудівної документації.
Підстава розроблення – рішення сесії Стрийської міської ради від 27.04.2023 року №1764.
Замовник містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Нежухів Стрийського району Львівської області” – виконавчий комітет Стрийської міської ради.
Розробник проекту містобудівної документації – ДІПМ «Містопроект».
Розробник стратегічної екологічної оцінки – ФОП Лев Р.Л.
Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в Нежухівському старостинському окрузі з 16 грудня 2023 по 16 січня 2024 року (в робочі дні) та на вебсайті https://stryi-rada.gov.ua/. Контактна особа Яхван Михайло Михайлович (староста Нежухівського старостинського округу), ел. пошта: stryimvk@ukr.net.
Громадські слухання проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Нежухів Стрийського району Львівської області” відбудуться 11 січня 2024 року в будівлі старостинського округу о 11.00 год, за адресою: с.Нежухів, вул. Дрогобицька, 5.
Письмові зауваження та пропозиції можна подавати з 16 грудня 2023 по 16 січня 2024 року до виконавчого комітету Стрийської міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Графічна частина до ГП Нежухів

Внесення змін у ГП с. Нежухів 2023

Звіт СЕО генплан Нежухів

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту