Топ теми:

Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Детальний план території з метою розміщення магазину будівельних матеріалів по вул. Зеленій, 43 в с. Угерсько Стрийського району Львівської області

1 Березня 8:09

Виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Детальний план території з метою розміщення магазину будівельних матеріалів по вул. Зеленій, 43 в с. Угерсько Стрийського району Львівської області”.
З 02 березня 2024 по 02 квітня 2024 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вказаної містобудівної документації.
Підстава розроблення – рішення сесії Стрийської міської ради від 26.10.2023 року №2115.
Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Стрийської міської ради.
Розробник проекту містобудівної документації – ФОП Сойка Д.О.
Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в старостинському окрузі з 02 березня 2024 по 02 квітня 2024 року (в робочі дні) та на вебсайті https://stryi-rada.gov.ua/.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – староста Угерського старостинського округу – Я.Каваців.
Письмові зауваження та пропозиції можна подавати до 02 квітня 2024 року включно до виконавчого комітету Стрийської міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.
Громадські слухання проєкту містобудівної документації відбудуться 25 березня 2024 року о 10.00 год за адресою: Стрийський р-н, с.Угерсько, вул. Франка, 37.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДТП Угерсько Зелена 43

Детальний план території (з зем.част.) Угерсько Зелена 43

 

 

МІСЬКВИКОНКОМ

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту