Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Стрийської міської ради«Про погодження тарифів транспортних послуг на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Стрию, які обслуговуються в режимі маршрутного таксі» та аналіз його регуляторного впливу

29 Січня 17:03

ПОВІДОМЛЕННЯ

В розділі «Економіка, регуляторна політика» опубліковано проєкт рішення Стрийської виконавчого комітету Стрийської міської ради «Про погодження тарифів транспортних послуг на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Стрию, які обслуговуються в режимі маршрутного таксі» та аналіз його регуляторного впливу.
Введення в дію зазначеного рішення дасть можливість підприємству забезпечувати виконання необхідних обсягів перевезень пасажирів, в тому числі пільгових категорій населення, при належній якості та забезпечить його стабільну фінансово-господарську діяльність.
Пропозиції та зауваження щодо проєкту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовому або електронному вигляді на адресу розробника в управління ЖКГ Стрийської міської ради (м. Стрий вул.Шевченка,71, e-mail: transporttpv@ukr.net) протягом місяця з для оприлюднення проєкту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.