ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта

7 Грудня 14:45

В розділі «Економіка, регуляторна політика» опубліковано проект рішення Стрийської міської ради «Правила торгівлі на ринках на території Стрийської міської територіальної громади»та аналіз його регуляторного впливу.

Введение в дію зазначеного рішення спрямоване на забезпечення належних умов для здійснення торгівлі та обслуговування покупців (споживачів) на ринках, підвищення ефективності функціонування кожного ринку, як важливого структурного елементу ринкової економіки; впровадження   ефективного контролю за якістю i безпекою товарів, що реалізуються на ринках; визначення основних прав та обов’язків ринків, cy6’єктів підприємницької діяльності, продавців; сприяння щодо покращення якості торговельного обслуговування населення Стрийської міської територіальної громади.

Пропозиції та зауваження щодо проекту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовому a6o електронному вигляді на адресу розробника у службу торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживача виконавчого комітету Стрийської міської ради (м.Стрий  вул.Шевченка,71, каб.42, e-mail: sl.zah.spog stryimvkJukr.net) протягом місяця з дня оприлюднення  проекту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.